اطمینان از صحت نتایج آزمایش SARS-CoV-2

AP-RAD SARS-CoV2 RNA & Sample Control

تشخیص بیماری کووید-19 در مراحل اولیه ابتلا به ویروس، در جهت جلوگیری از سرایت بیماری به افراد بیشتر جامعه و همچنین سهولت و افزایش کیفیت درمان موثر ،در صورت تشخیص دقیق،اهمیت فراوانی دارد. برای اولین بار در کشور، کیت های کنترل ملکولی COVID-19 جهت RNA و نمونه، توسط محققان شرکت پژوهش و توسعه امیرپیوند تولید و قابل ارایه به آزمایشگاه‌ها و مراکز تشخیصی مورد تأیید وزارت بهداشت می‌باشد.

شرکت پژوهش و توسعه امیرپیوند گواهینامه‌ها و تاییدیه‌های مربوطه را جهت ساخت و عرضه این دو محصول در ایران از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی اخذ نموده است. AP-RAD SARS-CoV-2 RNA Control و AP-RAD SARS-CoV-2 Sample Control به طور کلی برای تنظیم روند انجام آزمایش تشخیص ملکولی بیماری کووید-19، کنترل کیفیت (داخلی و خارجی) و بررسی کیفیت کل فرآیند از استخراج تا آزمایش RT-PCR آزمایشگاه‌های تشخیصی ملکولی و همچنین مراکز تولیدی کیت‌های استخراج ملکولی در نظر گرفته شده است.

یکی از مزایای این کیت‌ها، داشتن 4 سطح کنترل در انجام آزمایش های ملکولی CoVID-19 است که منجر به کاهش خطاها و گزارش‌های غلط و منفی و یا مثبت کاذب در طی مراحل آزمایش می شود.

ما امیدواریم که با تولید ملی محصولات مختلف و متنوع تر ، گام های موثری برای رهایی از وابستگی‌های صنعتی و اقتصادی کشور برداریم.

برای اطلاعات بیشتر و توضیحات برروی نام محصول AP-RAD SARS-CoV-2 RNA Control و AP-RAD SARS-CoV-2 Sample Control کلیک کنید.

نوشتهٔ پیشین
ارزیابی کیفیت خدمات آزمایشگاهی با کیت‌های کنترل نوار ادرار
نوشتهٔ بعدی
کیت rRT-PCR تک مرحله‌ای چند منظوره CoVID-19 دارای مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Content is protected !!