اطمینان از صحت نتایج آزمایش SARS-CoV-2

AP-RAD SARS-CoV2 RNA & Sample Control

تشخیص بیماری کووید-19 در مراحل اولیه ابتلا به ویروس، در جهت جلوگیری از سرایت بیماری به افراد بیشتر جامعه و همچنین سهولت و افزایش کیفیت درمان موثر ،در صورت تشخیص دقیق،اهمیت فراوانی دارد. برای اولین بار در کشور، کیت های کنترل ملکولی COVID-19 جهت RNA و نمونه، توسط محققان شرکت پژوهش و توسعه امیرپیوند تولید و قابل ارایه به آزمایشگاه‌ها و مراکز تشخیصی مورد تأیید وزارت بهداشت می‌باشد.

شرکت پژوهش و توسعه امیرپیوند گواهینامه‌ها و تاییدیه‌های مربوطه را جهت ساخت و عرضه این دو محصول در ایران از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی اخذ نموده است. AP-RAD SARS-CoV-2 RNA Control و AP-RAD SARS-CoV-2 Sample Control به طور کلی برای تنظیم روند انجام آزمایش تشخیص ملکولی بیماری کووید-19، کنترل کیفیت (داخلی و خارجی) و بررسی کیفیت کل فرآیند از استخراج تا آزمایش RT-PCR آزمایشگاه‌های تشخیصی ملکولی و همچنین مراکز تولیدی کیت‌های استخراج ملکولی در نظر گرفته شده است.

یکی از مزایای این کیت‌ها، داشتن 4 سطح کنترل در انجام آزمایش های ملکولی CoVID-19 است که منجر به کاهش خطاها و گزارش‌های غلط و منفی و یا مثبت کاذب در طی مراحل آزمایش می شود.

ما امیدواریم که با تولید ملی محصولات مختلف و متنوع تر ، گام های موثری برای رهایی از وابستگی‌های صنعتی و اقتصادی کشور برداریم.

برای اطلاعات بیشتر و توضیحات برروی نام محصول AP-RAD SARS-CoV-2 RNA Control و AP-RAD SARS-CoV-2 Sample Control کلیک کنید.

نوشتهٔ پیشین
ارزیابی کیفیت خدمات آزمایشگاهی با کیت‌های کنترل نوار ادرار
نوشتهٔ بعدی
کیت rRT-PCR تک مرحله‌ای چند منظوره CoVID-19 دارای مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست