تنها آلبومین سرم گاوی22% دارنده تاییدیه IVD

AP-RAD Bovine Serum Albumin 22% IVD

نقش وسايل پزشكي تشخیصی IVD  (In Vitro Diagnostic Devices)اعم از دسـتگاه‌ها، وسـائل و مـواد كنترل همچون كاليبراتورها و استانداردها، در ارائه يك پاسخ قابل اطمينـان توسـط آزمايـشگاه تـشخيص طبـي بـه پزشك و مراكز درماني بر هيچكس پوشيده نيست.

در واقع كيفيت اين ابزار يكي از مهمترين عناصر تـاثيرگـذار در پاسخ آزمايش‌ها بر روي نمونه‌هاي انساني است و بنابراين جزء لاينفك بخش بهداشت ، سلامت و درمان جامعه است. کیت‌های پزشکی تشخیصی آزمایشگاهی (IVD)، روش برجسته‌ای برای بررسی و شناسایی اطلاعات بیماری‌ها می‌باشند، تا در کمترین زمان و با بیشترین دقت و صحت، وضعیت بدن انسان را بررسی کنند.

از این رو  شرکت پژوهش و توسعه امیر پیوند در تلاش است تا با تولید فراورده‌های پزشکی تشخیصی(In Vitro Diagnostic) در حوزه آزمایشگاهی در جهت کاهش وابستگی کشور به واردات کیت‌های تشخیصی گام‌های موثری بردارد. در همین راستا این شرکت موفق به دریافت تاییدیه  in vitro diagnosis (IVD) برای آلبومین سرم گاوی22% (AP-RAD Bovine Serum Albumin 22% ) جهت آزمایش‌های ایمونوهماتولوژی-بانک خون گردیده است.
گفتنی است شرکت پژوهش و توسعه امیر پیوند به عنوان یک شرکت دانش محور در تلاش است تا با اتکا به دانش فنی و تجربه نیروی انسانی خود، نقش به سزایی در ارتقای سطح خدمات تشخیصی کشور و تامین نیاز مشتریان ایفا نماید. از این رو ماموریت و محدوده کاری این شرکت تولید و بومی‌سازی انواع کیت‌ها و محلول‌های آزمایشگاهی و سایر مواد مرتبط با تشخیص در حوزه آزمایشگاهی با قابلیت کسب بازارهای جهانی می‌باشد که در این راستا به پشتوانه متخصصان این مجموعه،  به استانداردهای ISO 13485: 2016  و ISO 9001:2015  دست یافته است.

دریافت تاییدیه in vitro diagnosis (IVD) برای کیت آلبومین سرم گاوی22% (AP-RAD Bovine Serum Albumin 22% )

همچنین با رعایت الزامات تولید، موفق به دریافت گواهی GMP (Good Manufacturing Practice)،  برای تولید کیت و محلول‌های آزمایشگاهی (بالینی، ژنتیک، ملکولی و پاتولوژی) گردیده است.

امیدواریم بتوانیم با تولید ملی محصولات متفاوت و متنوع تر در جهت رهایی از وابستگی‌های صنعتی و اقتصادی کشور گام‌های موثری برداریم.

جهت دریافت اطلاعات و توضیحات بیشتر درخصوص این محصول اینجا کلیک نمایید.

نوشتهٔ پیشین
اخذ گواهینامه GMP
نوشتهٔ بعدی
دعوت به همکاری در بخش فروش و بازاریابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Content is protected !!