کسب عنوان دانش‌ بنیانی جهت کیت ملکولی تشخیص کیفی NTM & MTC

دانش‌ بنیانی جهت کیت ملکولی تشخیص کیفی NTM & MTC

مرکز معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، کیت ملکولی Multiplex Real-time PCR  تشخیص کیفی NTM  و MTC  تولید شده در شرکت پژوهش و توسعه امیر پیوند را بعنوان محصول دانش بنیان تایید کرد.

بر این اساس شرکت دانش بنیان پژوهش و توسعه امیر پیوند در پنجمین سال فعالیت خود موفق به دریافت تاییدیه شوراهای تخصصی معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان ریاست جمهوری، برای سطح فناوری و دانش فنی محصولی دیگر از محصولات حوزه تشخیص ملکولی خود گردید.

شایان ذکر است این شرکت در سال 1400 بر اساس مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دسته شرکت های دانش بنیان قرار گرفت و در این میان موفق به دریافت تاییدیه سطح فناوری و دانش فنی برای محصولاتی همچون کیت تشخیص ملکولی Multiplex Real-time PCR کووید 19 و آنفلوانزا نوع A & B ، کیت تشخیص ملکولی Multiplex Real-time PCR کووید 19 با ارزیابی 2 ژن ویروسی گردید.

این مجموعه دانش بنیان با بهره‌مندی از متخصصین، کارشناسان و مدرسان دانشگاهی همواره در تلاش است تا با تولید محصولات متفاوت و متنوع در جهت کاهش وابستگی کشور به واردات کیت‌های تشخیصی گام‌های موثری بردارد.

نوشتهٔ پیشین
کنترل اصالت کیت‌های شرکت امیرپیوند
نوشتهٔ بعدی
25 آذرماه؛ روز پژوهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Content is protected !!